خدمات آتلیه عروس پانتیکا

امروزه با به وجود آمدن امکانات گسترده عکاسی دیجیتال ، هنر عکاسی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته. در استودیو پانتیکا، میکوشیم تا عکاس هایمان حس و حالی طبیعی و دلنشین داشته باشد ، برای این منظور ما علاوه بر دادن ژستها و پوز های مختلف سعی میکنیم تا حس مورد نظر را در شما به وجود بیاوریم تا از شما عکسی بگیریم که در نهایت زیبایی و باور پذیری باش.عکاسی از همه یک شکل نمی باشد ، افراد مختلف شاخصه های مختلفی برای زیبا تر دیده شدن دارند ، ما در ابتدا این شاخصه ها را می یابیم ، خنده ها ، نگاه ها ، زوایای صورت ، نوع ایستادن ، حالت مو ها ، حس نگاه ، میمیک صورت و همه و همه ، جزعیاتی هستند که در افراد مختلف متفاوت است ، همینها هست که زیبایی عکس شما را می سازد.مهم است که شما در زیبا ترین حالت های خود در عکسهادیده شوید ، تا با هر بار نگاه کردن به آنها احساس اعتماد به نفس بالایی پیدا کنید . انتخاب زوایا و کادر بندی های درست ، دکور و انتخاب لوکیشن های مناسب ، نور بردازی صحیح عکاسی ، استفاده از المان ها و آکساسوار های خاص ، پوشش های خلاقانه و انتخاب لباس ها ، همگی واردی هستند که می توانید در موردشان روی عکس های آتلیه پانتیکا حساب کنید.ما در استودیو پانتیکا بر این باوریم که عکاسی برای ما یک وظیفه است اما برای شما یک تفریح ، پس تمام تلاشمان را میکنیم تا علاوه بر عکاسی به شما خوش بگذرد و از عکاسیتان لذت ببرید ، رعایت این امر به خصوص در روز عروسی شما نکته بسیار مهمی است.عکاسی آتلیه ، عکاسی باغ ، عکاسی در لوکیشن خاص ، عکاسی داخل و خارج از شهر و … برای عکاسی از شما ، بالاترین امکانات و تکنولژی را به شیوه هنرمندانه به کار میگیریم و در سبک های مختلف هنر و خلاقیتمان را به شما عرضه مینماییم. عکاسی به شیوه کلاسیک ، مستند ، لایف استایل ، فشن مدلینگ ، فانتزی و … تنوع در نوع عکسها بسیار زیاد می باشد لذا شما از جهت دیدن نمونه ها در استودیو پانتیکا دعوت می نماییم.* تفاوت در نگاه ماست *


به اعتقاد ما اتفاقات مهمی هستند که در زندگی اشخاص به وجود می آید و می تواند سوژه های فوق العاده ای در نگاه هنرمند ایجاد نماید.

عروسی ، نامزدی ، تولد ، سالگرد ازدواج و همه اینها ، از مهم ترین اتفاقات زندگی هر کس بشمار می آید. ما می کوشیم تا با دید هنرمندانه و استفاده از علوم سینمایی به همراه تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ، رسالت خود را در این حیطه به نحو احسن ایفا نماییم.

منو های پایه:

این منو ها به صورت استاندارد برای فیلم برداری و عکاسی از باغ یا عمارت و آتلیه و مراسم  طراحی شده ، در این منو ها عکاسی و فیلم برداری با کیفیت مناسب به شما تضمین میگردد ، همچنین شما میتوانید بر اساس نیاز خود موارد مختلف دیگر را به این پکیج اضافه کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید .

منوی لاکچری :

در این پکیج از لوازم مدرن و رباتیک سینمایی و همچنین تصاویر هوایی بهره کامل گرفته میشود تا حس پرستیژی و لاکچری بودن را در فیلم نهایی احساس نمایید.

منوی مستند سینمایی پانتیکا:

در این منو گروه فیلمسازی پانتیکا به ۲ قسمت تقسیم میشود و یک گروه از ابتداری روز با عروس و گروه دیگر با داماد همراه میشود ، این فیلم به شیوه مستند کارگردانی میشود و کلیه اتفاقتی که از ابتدای روز تا پایان شب مراسم برای عروس داماد می افتد می تواند سوژه های خوبی برای تیم مستند ساز پانتیکا باشد. در این پکیج همه چیز ماهیت مستند دارد و به صورت واقعی اتفاق می افتد ، از جمله : آرایش عروس در آرایشگاه ، حاظر شدن داماد ، به هم رسیدن ، وداع با خانواده ها و از زیر قرآن رد شدم ، گل آرایی ماشین عروس ، آماده شدن سالن عروسی ، ورود مهمانها به سالن و …

در استودیو پانتیکا شما توقع بالاترین کیفیت تصویری را در ابعاد ۴K و full HDداشته باشید. تدوین فیلم ها توسط تیم حرفه ای تدوینگر خانم و آقا به صورت ۴K و تمام اچ دی (full HD) تدوین و مونتاژ میگردد.

با توجه به نوع مراسم و انتخاب شما ، فیلم برداری بصورت تک دوربینه و چند دوربینه صورت میگیرد و همچنین از لوازم مختلف حرکتی از قبیل کرین ، اسلایدر ، مووی کم ، استادی کم ، تصویربرداری هوایی (هلی شات) ، ریل تراولینگ ، پروجبپ و … بهره خواهیم برد تا زیبا ترین تصاویر را از زیبا ترین روز زندگیان ثبت کنیم.

تمام تلاش ما آن است تا فیلمی را برای شما تهیه کنیم تا علاوه بر استفاده از روش ها و امکانات روز دنیا ، بتواند جذابیت خود را برای همیشه حفظ نماید.

ساخت کلیپ اسپرت ، کلیپ پروژکشن شب عروسی ، فیلمبرداری از باغ – آتلیه – مراسم ، ساخت کلیپ در شیراز ، خارج از شیراز ، سایر نقاط ایران و خارج از کشور و … خدماتیست که در استودیو پانتیکا ارائه میشود.

برای توضیحات بیشتر با استودیو پانتیکا تماس بگیرید